Szampon do kręconych włosów

O tym, że zabawne loczki czy romantyczne fale na włosach to rzadkość, a posiadacz takiego skarbu może czuć się wyjątkowo – to doskonale wszyscy wiemy. Niejedna kobieta o standardowo prostych od urodzenia włosach marzy o ty, żeby mieć kręcone włosy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że za tą wyjątkowością kryje się jeszcze konieczność innego, specyficznego rodzaju dbania o swoje włosy. Nie wystarczy przeczesywać ich odpowiednim grzebieniem – to dopiero początek drogi do prawidłowej pielęgnacji swoich kręconych włosów.
Konieczne jest również stosowanie odpowiednich kosmetyków do ich pielęgnacji, ponieważ włosy tego rodzaju są wyjątkowe. Ze względu na swój charakter potrzebują delikatnych produktów, które nie wpłyną na strukturę włosa. Jeśli jednak stosujesz tradycyjne, silne szampony, musisz pamiętać o dodatkowym stosowaniu odpowiednich masek czy odżywek. Na najlepsze produkty w tej kategorii trafisz dzisiaj nie tylko w popularnych drogeriach, ale również w sklepach internetowych, coraz lepiej wyposażonych i nierzadko posiadających zdecydowanie większy asortyment niż sklepy stacjonarne.
Wśród zdecydowanie najlepszych szamponów do włosów kręconych, polecanych i stosowanych również przez fryzjerów, znajduje się zwiększający sprężystość oraz elastyczność skrętów Matrix Total Results Curl Pleasure Shampoo. Szampon dzięki niepowtarzalnemu składowi działa zarówno od środka, jak i na zewnątrz sprawiając, że efekt jest naprawdę długotrwały. W składzie znajdziemy na przykład pszeniczne proteiny, nadające włosom gładkości oraz nienasycone kwasy tłuszczowe, mające za zadanie uzupełniać ubytki w lipidach.
Kolejnym produktem, obok którego nie można przejść obojętnie, jest L’Oreal Curl Contour, przeznaczony dla włosów, które ciężko się rozczesuje. Loki po jego zastosowaniu będą lekkie, sprężyste, a także niesprawiające problemów przy czesaniu. Jeśli będziesz ten produkt stosować regularnie, włosy nabiorą również blasku, a więc zdrowego wyglądu mocnych, pięknych włosów.

www.testersi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here