depilacja

Depilacja do zabieg, który wykonywany jest już od dawna. Chociaż dopiero teraz wszedł on w kanon urody piękna. W ten sposób wiele dzisiejszych metod, co prawda udoskonalonych oraz wykonywanych za pomocą specjalistycznego sprzętu, bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach które znane są jeszcze ze starożytnych czasów. Depilacja wykonywana jest w salonach kosmetycznych. Nie tylko jest ona dokładna, ale również trwalsza, niż ta wykonywana samodzielnie. Oczywiście należy dodać że jest ona mniej bolesna. Dobra kosmetyczka dobierze odpowiednią metodę depilacji do Twojego ogłoszenia oraz do Twojej skóry.

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/zabiegi-depilacji-u-kosmetyczki/

Depilacja za pomocą wosku

Jest to metoda nie tylko skuteczna, ale również najczęściej wybierana przez klientki. Usuwam na niechciane owłosienie z wybranej części ciała. Opcja taka znajduje się w ofercie niemal każdego salonu kosmetycznego. Polega ona na nałożeniu ciepłego wosku na skórę, a następnie położenia na nim plastra. Kiedy wosk ostygnie i już twoi się związkami, wykonuje się jeden sprawny ruch, który wyrywa włosy wraz z cebulkami. Sprawie to, że włoski nie odrosną tak szybko.

Depilacja pastą cukrową

Coraz częściej spotykana metodą usuwania włosków jest depilacja pastą cukrową. Spotykają się jako alternatywa dla zwykłego wosku. Pasta zmieszana jest sokiem z cytryny, karmelem oraz wzbogacona pewnymi działaniami. Stosuje się ją zarówno na ciepło jak i na zimno. Powodem, dla którego warto zdecydować się na taką pastę, zamiast z wosku jest to, że nie przykleja się do skóry. Jej stosowanie nie powoduje żadnych podrażnień.

Depilacja laserem

Depilacja laserem jest najbardziej inwazyjna metoda spośród dwóch powyższych. Metody sąd skuteczne i pozostawiają skórę gładką i elastyczną na bardzo długi czas. Metoda ta wymaga z cyklu kilku wizyt u kosmetyczki. Dużą zaletą jest to, że włoski znikają na zawsze. Oprócz tego nie występują podrażnienia.

Zobacz też: http://www.naukaibiznes.pl/czego-ucza-studia-kosmetyczne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here