Cesarskie cięcie na życzenie – formalności i koszty. Zarówno samo zagadnienie, jak i kontrowersje związane z tematem cesarskiego cięcia z wyboru to temat rzeka budzący ogromne kontrowersje. Pacjentka przed planowanym terminem porodu może zgłosić lekarzowi swoje obawy i zażądać takiego rozwiązania jednakże musi liczyć się z konsekwencjami. Jest to bowiem operacja o dosyć rozległym obszarze mająca znaczący wpływ na zdrowie pacjentki oraz jej dziecka. Pamiętać zawsze należy, że nie jest to naturalna metoda rozwiązania oraz ostateczny wybór należy do lekarza prowadzącego. Formalności ograniczają się jedynie do podpisania odpowiedniej zgody natomiast kosztów tego zabiegu w publicznym szpitalu nie ma.
Pestki z dyni jako środek na odrobaczanie to niekonwencjonalna metoda medycyny naturalnej. Jej skuteczność jest również mocno kontrowersyjna i wątpliwa. Pestki z dyni mogą stanowić doskonałe uzupełnienie kuracji oraz działać wspomagająco jednak nie można ich stosować jako środek doraźny i jedyną formę leczenia.
Choroba peyroniego – objawy i sposoby leczenia. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się rzadka choroba męskiego prącia. Przyrodzenie twardnieje, sztywnieje pod wpływem narastającej tkanki łącznej. Brzmi nie tak strasznie a wręcz zachęcająco? W rzeczywistości przypadłość ta jednak niszczy męskiego członka stanowiąc go coraz to bardziej nieprzydatnym do użytku. Schorzenie dotyka 9% populacji mężczyzn a jego leczenie jest trudne i długotrwałe. Może prowadzić do impotencji lub bezpłodności.

www.zabobon.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here