Który TV Samsung warto mieć

Świat telewizorów może przyprawić o zawrót głowy. Małe, duże, z ekranem zakrzywionym i prostym. Wybór jest ogromny – nie ma co się dziwić, że trudno jest podjąć decyzję, co kupić. Szczególnie, że taki sprzęt nie kosztuje kilka złotych. Bierzemy więc pod lupę TV Samsung, sprawdzamy, w które modele warto zainwestować i dlaczego.

Marek telewizorów jest sporo, tak jak i modeli. Trudno jest więc wybrać sprzęt, który będzie nam towarzyszył zapewne przez wiele lat. A badania pokazują, że w wielu przypadkach jest to urządzenie najbliższe naszemu sercu. Aby ułatwić sprawę, robimy przegląd różnych modeli TV Samsung. Przyjrzymy się poszczególnym urządzeniom – z pewnością ułatwi to zakupy, jeśli wybierzemy sprzęt jednej z wiodących marek.

Samsung The Frame 2018 UHD

TV Samsung The Frame to idealna propozycja dla miłośników pięknych wnętrz, którzy niekoniecznie przepadają za widokiem tradycyjnego sprzętu postawionego na szafce czy wiszącego na ścianie. Model ten łączy w sobie bowiem funkcje telewizora i obrazu. Wszystko dzięki Art Store – użytkownik ma światowej klasy galerie na wyciągnięcie ręki, od klasyki po współczesność. Gdy nie używamy telewizora, na jego ekranie wyświetla się wybrany przez nas obraz. Aby wyglądał on bardziej realnie, można też dopasować do niego ramkę. Montuje się ją za pomocą magnesów, więc można ją zdjąć lub zmienić, gdy tylko najdzie nas na to ochota.

Jeśli chodzi o TV Samsung The Frame, to ma on rozdzielczość 4K Ultra HD, dzięki czemu obrazy są bardzo wyraźne i szczegółowe (4 razy bardziej niż w sprzętach Full HD). Z kolei HDR gwarantuje lepsze odwzorowanie barw zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach.

A może QLED Q8C?

Ciekawym modelem jest TV Samsung QLED Q8C. To niewątpliwie piękny obraz i piękna sylwetka. Ponad miliard odcieni kolorów sprawia, że oglądany obraz jest dokładny i bardzo realistyczny. Model ten zapewnia też 100% natężenia głębi barw. Dzięki technologii Q Contrast można też dostrzec wszystkie detale nawet w bardzo ciemnych scenach. Z kolei dzięki szerszemu zakresowi jasności i kontrastów Q HDR 1500, zasilanemu przez HDR10+, można spojrzeć na oglądany obraz oczami reżysera.

Rozdzielczość 4K Ultra HD zapewnia idealny obraz i widoczność najmniejszych szczegółów, co daje ogromną przyjemność oglądania.

Warto też mieć na uwadze, że kropki kwantowe, które znajdziemy w telewizorach QLED, są zrobione z nieorganicznych materiałów. Dzięki temu ryzyko wypalenia wyświetlacza jest minimalne. Można mieć pewność, że świetna jakość obrazu i kolorów nie pogorszy się wraz z upływem czasu.

TV Samsung QLED Q8C wyposażono w One Invisible Connection, dzięki czemu można ukryć takie urządzenia jak dekoder czy Blu-ray. Podłączając urządzenia do zewnętrznego modułu, możemy je schować z dala od ekranu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here