Oglądaj HBO GO dzięki aplikacji Orange Flex

Teraz możesz połączyć Orange Flex i HBO GO, by zarządzać swoim Planem komórkowym i subskrypcją HBO w jednym miejscu – aplikacji Orange Flex. Wygodnie i szybko, a dodatkowo z atrakcyjnymi zniżkami. Ciesz się filmami HBO GO i kultowymi serialami. Sprawdź HBO GO promocję w Orange Flex!

HBO GO promocja od Flexa

Orange Flex to elastyczny Plan komórkowy, którym zarządzasz w pełni przez aplikację. Bez zbędnych formalności, wizyt w salonie stacjonarnym czy podpisywania dokumentów. Wszystko załatwisz w aplikacji Orange Flex – także zarządzanie subskrypcją HBO GO. Możesz podpiąć swoje konto do Flexa i załatwiać opłaty związane z HBO prosto i szybko. Wygodnie i intuicyjnie, prawda? Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji.

We Flexie masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE i gigabajty bez limitu na popularne social media. Korzystasz z Messengera, Facebooka, TikToka, Instagrama i WhatsAppa, a Twój pakiet GB się nie zmniejsza. Możesz wymieniać się gigabajtami internetu ze znajomymi dzięki funkcji „przekaż GB”, a także udostępniać unikalne kody polecające i zarabiać.

HBO GO w Orange Flex to świetna opcja dla wszystkich fanów kina, którzy korzystają z Flexa i chcą mieć dostęp do HBO GO nawet na 5 urządzeniach. Już teraz, pierwszy miesiąc HBO GO masz w prezencie – oglądaj ulubione seriale i filmy do woli! Sprawdź promocję Orange Flex na HBO GO – https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go i dołącz do generacji Flexa!

HBO GO w Orange Flex – jak to działa?

Jak skorzystać z promocji HBO GO od Orange Flex? Dowiedz się w kilku krokach, jak cieszyć się świetnymi kinowymi produkcjami.

  1. Ustaw płatności za HBO GO w aplikacji Flexa

Wejdź do zakładki HBO GO w aplikacji i kup subskrypcję. Twoje HBO będzie aktywowane od razu po uiszczeniu płatności.

  1. Zarejestruj się na stronie HBO

Podczas zakładania konta na stronie HBO, podaj swój e-mail i kod wygenerowany w aplikacji Flexa. Dzięki temu możesz skorzystać z promocji na pierwszy miesiąc za darmo.

  1. Pobierz aplikację HBO lub oglądaj na stronie internetowej

To wszystko! Możesz już cieszyć się ulubionymi programami, serialami i kultowymi filmami. Pobierz aplikację HBO w Google Play lub App Store, lub oglądaj na stronie internetowej hbogo.pl.

Oglądaj nawet na 5 urządzeniach. Orange Flex zadba o Twoje płatności za subskrypcję HBO GO. Prosto i szybko!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here